شهاب توشه

چراغ خیابانی شهاب سری S

SHAHAB Street Light S Series

مشخصات چراغ خیابانی شهاب (سری S)

چراغ شهاب با طراحی منحصر به فرد و بهره­‌گیری از مدرن­ترین منابع نوری LED از نوع SMD (دارای تأییدیه LM80) و به صورت ویژه برای کاربرد در معابر شریانی و محلی، محوطه شهرک­‌های صنعتی-مسکونی و واحدهای تولیدی، طراحی شده و باتوجه به مصرف انرژی بسیار پائین، بهترین جایگزین برای چراغ­‌های پرمصرف قدیمی است. این چراغ قادر به تأمین سخت­گیرانه­‌ترین الزامات موجود در استانداردهای ملی و بین‌­المللی بوده و موفق به اخذ تاییدیه­ های مختلف از آزمایشگاه­ ها و سازمان­‌های معتبر کشور از جمله دانشگاه تهران، پژوهشگاه نیرو، E.P.I.L. و توانیر در تمامی اجزا چراغ گردیده است.

̊ 150-˚120

SMD

85%

100000h

50-60Hz

≥ 0.98

˚50+~˚30-

IP66

طراحی مناسب بدنه منجر به انتقال حرارت عالی و تضمین­ کننده عملکرد طولانی مدت بهینه و بهره‌وری بالای این محصول بوده و پخش نور این چراغ به دلیل طراحی خاص و برخورداری از لنزهای مناسب، به­ گونه ­ای است که شار نوری را به صورت مناسب و مطابق با استاندارد در طول و عرض مفید معبر منتشر می­‌کند و از انتشار نور در مناطق غیر ضروری خارج از جاده(معبر)، جلوگیری به عمل می‌­آید.

این چراغ قادر به تامین سختگیرانه‌ترین نیازمندی‌های استانداردهای جهانی می‌باشد. قابلیت‌های فنی چراغ شهاب بسیار ممتاز و در بالاترین سطوح بین‌المللی است. قابلیت اطمینان بسیار بالاى تمامی اجزاى چراغ، تضمین‌کننده کاربرد طولانی مدت و بهره‌وری بالای آن می‌باشد.

استفاده از SMD LED با بهره نوری بالا و لنز پلی‌کربنات، موجب کاهش خیرگی و دستیابی به منحنی پخش نور بهینه جهت تامین روشنایی معابر با کمترین توان مصرف شده است.

رنگ نور

دانلود

استانداردها و گواهینامه‌ها

قبل
بعدی

کاربردهای چراغ خیابانی شهاب

S Seris

روشنایی کوچه‌ها

روشنایی خیابان‌ها

روشنایی محوطه‌ها

ویژگی ها :

منحنی پخش نور :

پیمایش به بالا