شهاب توشه

آزمایشگاه تخصصی

شرکت شهاب توشه از آغاز فعالیت خود، بهبود مستمر و ارائه محصولات منطبق با آخرین استانداردهای کیفی را همواره به عنوان خط مشی خود مدنظر داشته و در راستای تحقق این رسالت، از ابتدای راه‌­اندازی و تولید محصولات، انجام آزمون­‌های کنترلی را در دستور کار قرار داده است.

شرکت شهاب توشه با به کارگیری کادر فنی مجرب، متخصص و استفاده از دانش روز و نیز تجهیزات بروز و پیشرفته آزمایشگاهی مربوط به لامپ‌های گازی و چراغ LED، قادر به انجام آزمون­‌های متنوع برمبنای استانداردهای ملی و بین‌المللی بر روی انواع لامپ و چراغ می‌­باشد.

این آزمایشگاه، در ابتدای سال 1390 هجری شمسی با ارتقاء سطح کیفی تجهیزات آزمایشگاهی خود برای لامپ­‌های گازی موفق به اخذ تأییدیه آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد ایران گردیده است و در زمینه آزمون محصولات و صدور پروانه استاندارد ملی ایران و ارائه انواع خدمات تست و بازرسی انطباق عملکردی و ایمنی محصولات و قطعات صنعت روشنایی، فعالیت می‌­نماید.

 به منظور تضمین نتایج آزمون، تمامی تجهیزات و دستگاه‌های مورد استفاده در این واحد از معتبرترین تولید‌کنندگان داخلی و خارجی و با سطح کیفیت بسیار بالا، تأمین شده است. این تجهیزات و دستگاه‌ها به صورت دوره‌ای توسط شرکت‌های تأیید صلاحیت شده، کالیبره می‌گردند و در فاصله زمانی دوره‌های کالیبراسیون نیز مورد صحه‌گذاری داخلی قرار می‌گیرند.

یکی دیگر از نقاط قوت آزمایشگاه شرکت شهاب توشه، امکان اندازه‌­گیری پرتو ماوراء بنفش منابع مختلف نوری است که به صورت انحصاری در کشور، توسط این مرکز انجام می‌­پذیرد.

توانمندی‌های سازمان

پیمایش به بالا